Light Quest

7.6
10,528 speltimmar
Tack, din röst har registrerats och kommer att visas snart.
13

Spel detaljer

Vad handlar Light Quest om?

Light Quest is a small experimental platformer with a lighting-mechanic twist.

Kan vi spela Light Quest på mobilen?

Nej, Light Quest är utformat för att spelas på stationära datorer och fungerar bäst på datorer med tangentbord eller mus.

Är Light Quest gratis att spela?

Ja, Light Quest är gratis att spela på Y8 och körs direkt i din webbläsare.

Kan vi spela Light Quest i helskärmsläge?

Ja, Light Quest kan spelas i helskärmsläge för en bättre helhetsupplevelse.

Vilka spel kan vi prova härnäst?

Utforska fler spel i vår Plattform spel och upptäck populära titlar som Red Drop, Stickman Vs Noob Hammer, Pro Obunga vs Noob and Hacker och Car Racing Drift 3D – alla tillgängliga att spela direkt på Y8 Games.
Tillagd den 23 MAJ 2015
Kommentarer
Taggar