Ninja Game Adventure

8.7
162,272 speltimmar
Tack, din röst har registrerats och kommer att visas snart.
245 Like
Dislike

Spelkontroller

/
+
Climb high walls
Other
Move
Jump
Knife attacking
Dart
Switch weapons
Fullscreen (page)

Spel detaljer

Vad handlar Ninja Game Adventure om?

Upplev spänningen med ninjastrider, döda alla fiender på vägen som blockerar Ninjans äventyr. Samla föremål och fortsätt ninjaäventyret!

Kan vi spela Ninja Game Adventure på mobilen?

Nej, Ninja Game Adventure är utformat för att spelas på stationära datorer och fungerar bäst på datorer med tangentbord eller mus.

Är Ninja Game Adventure gratis att spela?

Ja, Ninja Game Adventure är gratis att spela på Y8 och körs direkt i din webbläsare.

Kan vi spela Ninja Game Adventure i helskärmsläge?

Ja, Ninja Game Adventure kan spelas i helskärmsläge för en bättre helhetsupplevelse.

Vilka spel kan vi prova härnäst?

Utforska fler spel i vår Strid spel och upptäck populära titlar som Bullet Time Fighting, Castel Wars, Impostor Punch och SpongeBob SquarePants CardBORED – alla tillgängliga att spela direkt på Y8 Games.
Tillagd den 19 JUN 2012
Kommentarer