Pico Sim Date 2

6.5
2,952,081 speltimmar
Tack, din röst har registrerats och kommer att visas snart.
800

Spel detaljer

Vad handlar Pico Sim Date 2 om?

Pico Sim Date 2 expands the original with deeper character routes, more places to visit, and a richer stat‑management system. Improve your attributes, follow new storylines, and interact with a larger cast while uncovering secrets and unlocking multiple endings. With more dialogue, more choices, and more strategy, this sequel delivers a fuller and more replayable sim‑date experience.

Kan vi spela Pico Sim Date 2 på mobilen?

Nej, Pico Sim Date 2 är utformat för att spelas på stationära datorer och fungerar bäst på datorer med tangentbord eller mus.

Är Pico Sim Date 2 gratis att spela?

Ja, Pico Sim Date 2 är gratis att spela på Y8 och körs direkt i din webbläsare.

Kan vi spela Pico Sim Date 2 i helskärmsläge?

Ja, Pico Sim Date 2 kan spelas i helskärmsläge för en bättre helhetsupplevelse.

Vilka spel kan vi prova härnäst?

Utforska fler spel i vår Simulation spel och upptäck populära titlar som Make a Car Simulator, Cooking Korean Lesson, School Bus Simulation och Fish Rain – alla tillgängliga att spela direkt på Y8 Games.
Tillagd den 28 MAJ 2007
Kommentarer