Princess Ready for Christmas

9.0
7,534 speltimmar
Tack, din röst har registrerats och kommer att visas snart.
9 Like
Dislike

Spelkontroller

Select / Interact
Fullscreen (page)

Spel detaljer

Vad handlar Princess Ready for Christmas om?

Med julafton runt hörnet är spänningen alltid på topp i palatset. Firandet närmar sig med alla som gör sig redo för det. Att vara prinsessa är ännu roligare. Låt oss hjälpa prinsessan att klä sig i en cool festoutfit inför julafton och sedan måste du hjälpa henne med klänningarna eftersom detta är den största händelsen i palatset. Sist men inte minst, hjälp henne att dekorera sin julgran med en majestätisk look.

Kan vi spela Princess Ready for Christmas på mobilen?

Ja, Princess Ready for Christmas kan spelas både på mobila enheter och på stationära datorer. Det körs direkt i webbläsaren och kräver inga nedladdningar.

Är Princess Ready for Christmas gratis att spela?

Ja, Princess Ready for Christmas är gratis att spela på Y8 och körs direkt i din webbläsare.

Kan vi spela Princess Ready for Christmas i helskärmsläge?

Ja, Princess Ready for Christmas kan spelas i helskärmsläge för en bättre helhetsupplevelse.

Vilka spel kan vi prova härnäst?

Utforska fler spel i vår Klä Upp spel och upptäck populära titlar som Modern Princess Cover Girl, Baby Hazel: Flower Girl, Beauty Ella Appendix Surgery och Lisa Fashion Club #Style Challenge – alla tillgängliga att spela direkt på Y8 Games.
Utvecklare Fabbox Studios
Tillagd den 01 APR 2020
Kommentarer